Логотип PTI
+38 (098) 284 02 07

Фарбування резервуарів, водонапірних башт, димохідних труб, телевізійних антен і вишок, мостів

Металеві конструкції потребують періодичного догляду та захисту від механічних пошкоджень, агресивних середовищ та атмосферних явищ. Провести фарбування складних архітектурних об’єктів власними зусиллями неможливо. В силу необхідності проведення висотних робіт підвищеної складності.

Наявність наступних архітектурних конструкцій гостро ставить питання про замовлення послуг промислового альпінізму:

Водонапірні башти та резервуари для води ззовні знаходяться у безпосередньому контакті з навколишнім середовищем, і зазнають впливу опадів і сонячного випромінювання. Для захисту водонапірних башт від даних явищ і подовження строку експлуатації об’єкту необхідно вчасно проводити роботи з покриття поверхні фарбою.

Телевізійні антени та вишки також потребують захисту від атмосферних явищ, а складні і високі конструкції унеможливлюють проведення роботи інакше аніж промисловим альпінізмом.

Резервуари для паливо-мастильних речовин та цистерни взаємодіють з хімічними розчинами всередині та атмосферними чинниками ззовні. Саме тому найбільшу увагу потрібно приділити антикорозійній обробці поверхні та покриттю модифікаторами.

Металеві мости в силу свого призначення повинні витримувати високі експлуатаційні навантаження з боку транспортних засобів та пішоходів. Запорукою належної безпеки є виконання заходів щодо підтримки стану мосту, закладеного при проектуванні. Одним з таких заходів є фарбування мосту.

Димохідні труби піддаються сильному впливу атмосферних явищ та перепадів температур. Саме тому для захисту від корозії і руйнування необхідно проводити фарбування димоходів.

Перед проведенням фарбувальних робіт ми виконуємо підготовку робочої поверхні. На даному етапі ми знімаємо старий шар фарби, очищуємо поверхню від бруду і пилу, проводимо антикорозійну (за потреби) і анти жирову обробку, а також ґрунтуємо поверхню для покращення адгезії фарби.

При необхідності може застосовуватися піскоструйна чистка поверхні. Лише після проведення підготовчих робіт наша команда приступає до фарбування конструкцій. Ми використовуємо сучасний електричний та пневматичний інструмент. Це дозволяє виконувати роботи швидко і якісно.

Якщо вам потрібна консультація, або ви вже готові замовити послугу – залиште свої контактні дані у формі "Передзвоніть мені", або за телефоном +380(97)-744-08-55.

Фото виконаних робіт
  • Фарбування резервуарів, водонапірних башен
  • Фарбування резервуарів, водонапірних башен
  • Фарбування резервуарів, водонапірних башен
Схожі послуги
Фарбування металоконструкцій, трубопроводів
Фарбування металоконструкцій, трубопроводів

Ми готові надати вам послуги із фарбування металевих конструкцій та трубопроводів в промислових масштабах за демократичними цінами

детальніше
Фарбування будівель, фасадів, дахів
Фарбування будівель, фасадів, дахів

Щоб забезпечити довговічність, сталі експлуатаційні характеристики та презентабельний зовнішній вигляд будівель, їхніх фасадів та дахів необхідно періодично проводити фарбування

детальніше
Побілка складів, ангарів, виробничих приміщень
Побілка складів, ангарів, виробничих приміщень

Роботи з побілки виробничих та сільськогосподарських приміщень виконуються промисловими альпіністами на професійному спорядженні для висотних робіт

детальніше