Логотип PTI
+38 (098) 284 02 07

Фасадні роботи

Компанія PTI надає весь спектр фасадних робіт для приватних будинків, квартир, промислових і виробничих об’єктів з залученням команди промислових альпіністів. Наш багаторічний досвід, професіоналізм та сучасне обладнання дозволяє виконувати на високому рівні наступні види робіт.

Утеплення

В сучасних умовах здійснення господарської діяльності для організацій, забезпечення опаленням багатоквартирних будинків та приватних котеджів на тлі росту енергоносіїв утеплення фасадів стає, як ніколи раніше, актуальною послугою. Адже захищені теплоізоляційним матеріалом фасади здатні зберігати до 40% тепла. Понад то, тепло ізоляти ззовні покриваються декоративним штукатурками з колерами і створюють захисний бар’єр від атмосферних явищ та сонячних променів. А також надають довершеного вигляду будівлі.

Реконструкція та відновлення

Альпіністи компанії в рамках послуги працюють з монтажем і «вологих» і «сухих» фасадів, з широко популярними матеріалами та специфічними (наприклад, мікроцемент). Ми виконуємо капітальні ремонти фасадів, поточні та косметичні; штукатурення фасадів; оздоблення монолітних поясів; реставрацію декоративних елементів (карнизи, пілястри, колони, фальшколони, ліпнина); фарбування елементів відновлення.

Герметизація міжпанельних стиків та швів

В процесі експлуатації будинків, що побудовані за технологію використання залізобетонних плит відбувається втрата герметичності будівельних стиків та швів. Це дає слабину у захисті внутрішньої частини будівлі від вологи та холоду, що в свою чергу призводить до відслоювання штукатурних та шпаклювальних шарів в квартирах, втраті стійкості лакофарбового покриття та, зрештою, до зменшення строку експлуатації самої будівлі. Ці процеси супроводжуються виникненням плісняви та грибку, що окрім неестетичності несе пряму загрозу людям, що страждають на алергічні прояви. Герметизація швів та стиків від PTI поновлює захисний бар’єр та захищає вас від негативних явищ.

Фарбування фасадів та новобудов

Фарбування фасадів проводять в якості поточно-косметичних ремонтів або, виключно, як поновлення лакофарбового покриття, що втратило естетичні властивості під дією атмосферних явищ та сонячного випромінювання. Покриття фарбою новобудов є фінальним процесом в технологічному регламенті спорудження будинку. Минаючи розгляд завдань, які вирішує дана послуга можна підкреслити, що послуга затребувана і необхідна. Її якісне виконання забезпечує професійна команда промислових альпіністів з професійним обладнанням для нанесення фарби (агрегати з пневмо- і електроприводами).

Крім основних напрямків вказаних вище, ми також можемо виокремити послуги, які не ввійшли у основні категорії. Вони не менш затребувані. А саме:

 • Засклення фасадів та ремонт склопакетів.
 • Гідрофобізація фасадів.
 • Мийка фасадів.
 • Видалення висолів.
 • Монтаж та демонтаж рекламних розтяжок та банерів на фасадах.

Якщо вам необхідне виконання будь-чого зазначеного в даному матеріалі, не втрачайте час і дзвоніть нам по вказаних на сайті телефонам, або залиште свій номер у формі "Передзвоніть мені". Наші менеджери нададуть вичерпну інформацію, зорієнтують в цінах і узгодять деталі.


Фото виконаних робіт
 • Фасадні роботи
 • Фасадні роботи
 • Фасадні роботи
 • Фасадні роботи
 • Фасадні роботи
 • Фасадні роботи
 • Фасадні роботи
 • Фасадні роботи
 • Фасадні роботи
 • Фасадні роботи
 • Фасадні роботи
 • Фасадні роботи
Супутні послуги
Утеплення фасадів
Утеплення фасадів

Для утеплення фасадів ми використовуємо різноманітні сучасні матеріали – пінополістирол, мінеральну вату, пінополіуретан, сандвіч-панелі, алюмінієві блоки, системи сайдингу тощо

детальніше
Реконструкція та відновлення фасадів
Реконструкція та відновлення фасадів

Найбільш затребуваною опцією є відновлення поверхневого шару фасаду, найчастіше – штукатурки. Існують певні норми, що регулюють проведення робіт з оновлення фасаду.

детальніше
Герметизація міжпанельних стиків та швів
Герметизація міжпанельних стиків та швів

Питання герметизації між панельних стиків та швів є досить актуальним, позаяк технологія зведення багатоповерхових будинків та інших висотних будівель ґрунтується на з’єднанні залізобетонних блоків з наявність так званих деформаційних швів

детальніше
Фарбування фасадів та новобудов
Фарбування фасадів та новобудов

Для того щоб дізнатися, як правильно перекрити дах, можна звернутися за порадами до наших фахівців

детальніше