Логотип PTI
+38 (098) 284 02 07

Фарбування фасадів та новобудов

Будь-які будівельні, ремонтні чи оздоблювальні роботи ззовні споруд лишають відбиток на фасадах. Задля повернення естетики, ошатності і свіжості лицевій стороні будівель доцільно проводити фарбувальні роботи. До того ж фарба є першим захисним бар’єром для штукатурки та стін від дощу, снігу та сонячного випромінювання.

Фарбування котеджів, міні-готелів

З плином часу фарбове покриття вигорає під дією сонячних променів і втрачає свій початковий вигляд. Якщо ви власник презентабельного котеджу, навряд чи вас влаштує неохайний вигляд Вашого будинку. Коли Ви власник міні-готелю чи садиби і працюєте у сфері надання послуг, зовнішній вигляд будівлі є презентаційною складовою і не найкращий вигляд фасаду не допустимий. Фарбування здійснюється механічним способом за допомогою пензлів та валиків. Дерев’яні будинки попередньо можуть оброблятися антипліснявими, антигрибковими та водо відштовхуючими розчинами. Усі роботи проводяться швидко, якісно, не складаючи абсолютно ніяких незручностей для Вас.

Фарбування фасадів новобудов

Досить часто при зведенні новобудов технологічні вимоги регламентують монтаж бетонних блоків, розшивку швів і лише потім фарбування. В процесі будівництва на фасаді будівлі лишаються «сліди діяльності будівничих» - застиглі цементні розчини, відколи та дефекти. Альпіністи PTI проведуть «зачистку» цих вад, бруду і пилу. І лише потім буде нанесена фарба. Підбір фарби здійснюється в залежності від основи, на яку буде наноситися. Такий підхід дозволяє забезпечити довговічність і естетичність фасаду новобудови.

Фарбування промислових будівель, ангарів, складів

Промислові і виробничі будівлі переважно мають досить великі площі, можуть мати декількаповерхову структуру з високими стелями. Єдиним варіантом фарбування великих площ на висоті є метод промислового альпінізму. Компанія PTI використовує професійне обладнання з гідравлічним і електричним приводом, що дозволяє швидко опрацьовувати великі площі об’єкту. Всі роботи виконуються сертифікованими досвідченими альпіністами з використанням висотного спорядження. За необхідності перед проведенням робіт може бути здійснене піскоструйна чи гідроочистка поверхні.

Найчастіше використовуються наступні види фарб:

Антисептики – прозорі або напівпрозорі фарбові розчини, які на високому рівні забезпечують захист від плісняви, грибків, пожеж та водопроникнення.
Масляні – найбільш стійкі до атмосферних явищ, проте мають середнього рівня здатність «дихати».
Акрилові – доволі стійкі до атмосферних явищ, з високою здатністю «дихати».
Силікатні та силіконові – мають високі ґрунтуючу здатність, адгезію та гідроізоляційні властивості.

Для детальної консультації або замовлення дзвоніть за вказаними на сайті телефонами вже зараз!

Фото виконаних робіт
  • Фарбування фасадів та новобудов
  • Фарбування фасадів та новобудов
  • Фарбування фасадів та новобудов
Схожі послуги
Утеплення фасадів
Утеплення фасадів

Для утеплення фасадів ми використовуємо різноманітні сучасні матеріали – пінополістирол, мінеральну вату, пінополіуретан, сандвіч-панелі, алюмінієві блоки, системи сайдингу тощо

детальніше
Реконструкція та відновлення фасадів
Реконструкція та відновлення фасадів

Найбільш затребуваною опцією є відновлення поверхневого шару фасаду, найчастіше – штукатурки. Існують певні норми, що регулюють проведення робіт з оновлення фасаду.

детальніше
Герметизація міжпанельних стиків та швів
Герметизація міжпанельних стиків та швів

Питання герметизації між панельних стиків та швів є досить актуальним, позаяк технологія зведення багатоповерхових будинків та інших висотних будівель ґрунтується на з’єднанні залізобетонних блоків з наявність так званих деформаційних швів

детальніше