Логотип PTI
+38 (098) 284 02 07

Герметизація міжпанельних швів та стиків

Питання герметизації між панельних стиків та швів є досить актуальним, позаяк технологія зведення багатоповерхових будинків та інших висотних будівель ґрунтується на з’єднанні залізобетонних блоків з наявність так званих деформаційних швів.

Матеріали, що використовуються для обробки цих швів за своїми експлуатаційними характеристиками відрізняються від залізобетонних плит, тому вони значно частіше піддаються руйнування та втраті герметичності. Це в свою чергу проводить до проникнення вологи всередину приміщення, появи плісняви та грибку, та руйнування стін та стель (відслоювання штукатурки, шпаклівки, зміна кольору фарби). Щоб убезпечити ваше помешкання від негативних наслідків необхідно періодично проводити герметизацію швів та стиків.

Дані роботи проводять двома способами. Перший – з використанням будівельного риштування. В його вартість буде включена доставка риштування, його монтаж та демонтаж, що веде до значних фінансових витрат. Очевидними є і довгі терміни виконання робіт. Другим, і значно доступнішим та ефективнішим варіантом є виконання герметизації професійними промисловими альпіністами. Виконання стисле у часі, а якість нічим не поступається першому способу.

Компанія PTI надає послуги з відновлення експлуатаційних характеристик міжпанельних швів та стиків за доступними цінами. Оскільки дана проблема актуальна для жильців багатоквартирних будинків, ми рекомендуємо мешканцям домовлятися про спільне проведення робіт для низки квартир. Це дозволить вам отримати значні знижки за рахунок об’ємного замовлення.

Види робіт в рамах послуги

Первинна герметизація проводиться шляхом наповнення шву герметиками та укладанням пружного прокладного матеріалу, з наступним зовнішнім покриттям поверхні герметиком.

Вторинна герметизація включає в себе очищення шву від старих елементів герметику та прокладки, чищення простору стика і лише тоді накладання свіжого герметичного засобу та пружного прокладного матеріалу.

Звертаємо вашу увагу, що наша компанія також проводить утеплення фасадів будівель. В чому перевага замовлення даної послуги в контексті герметизації швів і стиків? Ви не тільки вирішуєте проблеми з проникненням вологи у внутрішні приміщення, руйнацій цими процесами самої будівлі та отриманням «дірки» у вашому енергощиті, але й проводите енергозберігаючі заходи. Завдяки цьому ви назавжди вирішуєте проблему стиків і швів, позаяк вони будуть захищені шаром теплоізоляційного матеріалу. І робите інвестиції у майбутнє використання енергоресурсів Вашої оселі, а отже і комфорту та затишку для Вашої родини.

Для уточнення деталей, отримання безкоштовної консультації чи прорахунку вартості робіт дзвоніть нам за телефонами, вказаними на сайті, або просто залиште свої дані у формі "Передзвоніть мені" і ми зв’яжемся з Вами найближчим часом.


Схожі послуги
Утеплення фасадів
Утеплення фасадів

Для утеплення фасадів ми використовуємо різноманітні сучасні матеріали – пінополістирол, мінеральну вату, пінополіуретан, сандвіч-панелі, алюмінієві блоки, системи сайдингу тощо

детальніше
Реконструкція та відновлення фасадів
Реконструкція та відновлення фасадів

Найбільш затребуваною опцією є відновлення поверхневого шару фасаду, найчастіше – штукатурки. Існують певні норми, що регулюють проведення робіт з оновлення фасаду.

детальніше
Фарбування фасадів та новобудов
Фарбування фасадів та новобудов

Для того щоб дізнатися, як правильно перекрити дах, можна звернутися за порадами до наших фахівців

детальніше