Логотип PTI
+38 (098) 284 02 07

Утеплення фасадів

Зовнішнє утеплення фасаду – це доступний варіант скоротити витрати на обігрів будівель. В умовах підвищення тарифів на енергоносії в Україні питання енергоефективності приватних та промислових будівель виходить на чільне місце.

Як свідчать дослідження спеціалістів у сфері енергозбереження утеплення фасадів і вікон споруд дає змогу на 30-40% скоротити витрати на опалення. Таким чином, ви будете раціонально використовувати наявний тепловий ресурс, аніж використовувати додаткові пристрої опалення. Крім безпосереднього утеплюючого ефекту Ви отримуєте:

 • Додаткову шумоізоляцію будівлі.
 • Естетичний вигляд фасаду.
 • Герметизацію швів та стиків.
 • Захист від протікання.

Для утеплення фасадів ми використовуємо різноманітні сучасні матеріали – пінополістирол, мінеральну вату, пінополіуретан, сандвіч-панелі, алюмінієві блоки, системи сайдингу тощо. Найпоширенішим варіантом для будь-якого типу будівлі є використання пінополістирольних плит та мінвати. Ці матеріали мають високі експлуатаційні характеристики, високий ступінь теплоізоляції, довговічність та прості у монтажі. Також це достатньо бюджетний варіант і доступний для широких верств населення.

Матеріали легко монтуються, що помножене на досвід та професіоналізм наших альпіністів дозволяє за короткий захисти ваш будинок чи споруду від втрат енергії. Зверху утеплюючий матеріал покривається штукатурною сумішшю та фарбується (за домовленістю). Це дозволяє додатково захистити утеплюючи матеріали від впливу атмосферних явищ та сонячного проміння. Крім того, використання декоративних штукатурок, на кшталт, короїд чи барашки з фарбувальними пігментами дозволяє створювати надзвичайно привабливі та затишні екстер’єри будівлі.

Якщо мова йде про багатоквартирні будинки, ідеальним варіантом є організоване утеплення декількох суміжних квартир. По-перше, це дозволить зекономити кошти, позаяк ми надаємо знижки при замовленні великих об’ємів робіт. По-друге, це дає можливість ідеального утеплення суцільним шаром. Це набагато краще, аніж утеплення у різний час – бо це додаткові стики та потреба у їх обробці перед з’єднанням. Будь-які стики – це слабка ланка вашого енергощита.

Якщо ж мова йде про промислові, технологічні та офісні будівлі потрібно детально розглядати варіанти утеплення. Для деяких споруд доцільніше використати сандвіч-панелі, для інших підійдуть ті ж полістирольні плити. Наші спеціалісти виїжджають на об’єкт, визначають об’єм робіт і приступають до роботи.

Всі роботи проводяться на професійному висотному спорядженні сертифікованими досвідченими альпіністами. Для замовників доступні готівковий та безготівковий способи розрахунку за послуги.

Якщо вам потрібно утеплити будівлю, якщо ви бажаєте зекономити власні кошти на опаленні, якщо ви йдете у ногу з прогресом – телефонуйте нам вже зараз!

Фото виконаних робіт
 • Утеплення фасадів
 • Утеплення фасадів
 • Утеплення фасадів
 • Утеплення фасадів
 • Утеплення фасадів
 • Утеплення фасадів
 • Утеплення фасадів
Схожі послуги
Реконструкція та відновлення фасадів
Реконструкція та відновлення фасадів

Найбільш затребуваною опцією є відновлення поверхневого шару фасаду, найчастіше – штукатурки. Існують певні норми, що регулюють проведення робіт з оновлення фасаду.

детальніше
Герметизація міжпанельних стиків та швів
Герметизація міжпанельних стиків та швів

Питання герметизації між панельних стиків та швів є досить актуальним, позаяк технологія зведення багатоповерхових будинків та інших висотних будівель ґрунтується на з’єднанні залізобетонних блоків з наявність так званих деформаційних швів

детальніше
Фарбування фасадів та новобудов
Фарбування фасадів та новобудов

Для того щоб дізнатися, як правильно перекрити дах, можна звернутися за порадами до наших фахівців

детальніше