Логотип PTI
+38 (098) 284 02 07

Клінінгові послуги

Практично всі промислово-виробничі об’єкти потребують проведення періодичного промислового клінінгу. В першу чергу це забезпечує чистоту поверхонь всередині, що впливає на здоров’я працівників. Дослідження у галузі охорони здоров’я доводять зв'язок між чистотою приміщень, самопочуттям робітників і продуктивністю їх праці. Крім того, існують стандартизовані вимоги до санітарно-гігієнічного стану промислових об’єктів, де працюють люди. Іншою важливою складовою стану об’єктів є зовнішній вигляд та характеристики споруд і будівель. І в цьому випадку також, для забезпечення експлуатаційного терміну та проектних характеристик необхідний промисловий клінінг. Компанія PTI надає будь-які послуги промклінінгу. Ви можете замовити :

Гідроочистка покрівель та бетонних конструкцій

Гідроочистка бетонних конструкцій та покрівель базується на «збиванні» старих штукатурок, солей, кіптяви, смол, продуктів горіння, старої фарби, бруду струменем води високого тиску. Спеціалісти нашої компанії використовують спеціальне обладнання, що створює необхідний тиск і різноманітні насадки. Наявність різних насадок дає змогу використовувати метод для очистки поверхонь будь-якої конфігурації. Гідроочистка екологічна, не наносить шкоди покрівлі чи бетонній поверхні, високопродуктивна і не створює надмірної запиленості, як при піскоструйному методі.

Гідроочистка технологічного обладнання, резервуарів, трубопроводів

Для технологічного обладнання, резервуарів, трубопроводів, контейнерів використовується той самий підхід очистки водою під тиском. Важливою відмінністю є те, що в даному випадку роботи, зазвичай, необхідно виконувати на висоті. Для цього необхідно або орендувати спецтехніку або скористатися послугами промислових альпіністів PTI. Використання техніки – це додаткові витрати коштів і довгі строки виконання робіт. Метод промальпу дозволяє суттєво скороти час на очистку поверхню. Ми використовуємо спеціальне висотне спорядження, усі альпіністи сертифіковані і мають досвід проведення гідроочистки технологічного обладнання і споруд на висоті.

Миття скляних та вентильованих фасадів

Миття скляних та вентильованих фасадів дозволяє не проводити косметичних або підтримувальних ремонтів, а надати ошатного вигляду їм за доступними цінами. Ми виконуємо миття алюмінієвих панелей, сайдингу, профнастилу, керамічної плитки, штучного та натурального каменю, скла, комбінованих фасадів. В залежності від виду фасаду використовуються механічні, ручні засоби та різноманітні промислово-косметичні засоби догляду. За необхідності виконуємо додаткову обробку поверхні кристалізаторами та шліфувальними розчинами. Всі роботи на висоті виконуються професійними промисловими альпіністами.

Компанія PTI співпрацює як з юридичними особами, так і з приватними клієнтами. Ми виконаємо роботи любих масштабів – від фасаду офісного приміщення до трубопроводів та технологічних споруд. Для замовлення послуги заповніть форму "Передзвоніть мені" і ми зв’яжемося з вами для уточнення деталей.