Логотип PTI
+38 (098) 284 02 07

Монтажні роботи

Компанія PTI надає послуги монтажу висотного монтажу різноманітних систем – лівневих, грозозахисних, фасадних, рекламних конструкцій - методом промислового альпінізму. Оберіть швидкість, якість і доступну ціну від нашої компанії.

Монтаж та демонтаж металевих конструкцій, бетонних та цегляних споруд

Будівництво промислово-виробничих споруд, торгівельних і розважальних центрів, цехів та офісних споруд, мостів і шляхопроводів дуже часто потребують висотних робіт. При спорудженні нових об’єктів постає питання монтажних робіт. Серед них зведення металевих каркасів, несучих конструкцій, бетонні роботи.

Коли необхідне перепланування будівлі або ж зведення нової на місці старої спочатку потрібно провести демонтажні роботи. Найчастіше ці антагоністичні послуги йдуть в комплексі, позаяк необхідно і те, і інше. Для проведення будь-яких висотних робіт по монтажу-демонтажу металоконструкцій та бетонно-цегляних споруд звертайтесь за телефоном +380(97)-744-08-55.

Монтаж вентильованих та скляних фасадів

Сучасні світові тенденції та економічний стан в Україні стимулюють власників бізнесу практичніше і ощадливіше підходити до використання фінансових ресурсів підприємств. Одним з наріжних каменів є енергоефективністю споруд, що експлуатуються. Одним з варіантів вирішення цієї задачі є використання вентильованих скляних фасадів.

Використання панелей із скла, алюмінію та композитних матеріалів дає змогу контролювати температурний режим всередині приміщення, вологість та здійснювати вентиляцію. Використання таких фасадів дозволяє не використовувати додаткові джерела тепла і кондиціонери. Понад те, вони слугують додатковою звукоізоляцією та мають ошатний презентабельний зовнішній вигляд. PTI здійснює професійний монтаж вентильованих скляних фасадів.

Монтаж банерів, рекламних вивісок та щитів, кабельного короба, кабелю та систем відеоспостереження

Найбільший вплив на споживачів чинить реклама з великими інформаційними полями. Це рекламні щити, вивіски, розтяжки на фасадах, баннера та брандмауери. Для забезпечення найбільшого огляду ці конструкції розміщують на достатній висоті для зручності і пішоходам, і людям, що користуються автотранспортом. Інформація на вивісках та білбордах часто оновлюється, тому обслуговувати рекламні щити з допомогою спецтехніки не доцільно з фінансового резону.

Здешевити процес монтажу рекламних конструкцій та заміну контенту на них можна скористувавшись послугами промислових альпіністів. Доцільним буде їх залучення до монтажу кабельних коробів та трас. Також можливе прокладання кабелів відеоспостережних систем, монтаж відеокамер, пожежозахисту та пожежної сигналізації.

Монтаж системи танення снігу, снігозатримувачів, грозозахисту

Для безпечного життя та роботи необхідно максимально захистити будівлю, людей та майно від природних явищ. Таких як сніг, обледеніння та блискавки. Щоб убезпечити сходження снігових мас з даху, появи бурульок та замерзання води у водостоках та ринвах ми рекомендуємо встановити снігозатримувачі та системи танення снігу. Це дасть змогу в автоматизованому режимі, без залучення персоналу за допомогою спеціальних датчиків та блоку управління сприяти таненню снігу, та відводу талої води через ринво-сточну систему. Питання захисту від деструктивної дії блискавки ми вирішуємо шляхом розміщення пасивних або активних грозозахисних систем.

Монтаж лівневих систем та ринв

Правильно змонтована лівнева система - це ще один фактор безперебійної та безпроблемної експлуатації будівлі. Відвід води під час дощу та танення снігу повинен відбуватися без ваших втручань та не завдавати зайвого клопоту. Це досягається грамотним проектним розрахунком системи та її монтажем, безпосередньо, на даху та фасаді. Правильну зборку, надійне кріплення та забезпечення необхідних кутів нахилу ви можете замовити в нашій компанії.

PTI – це команда професійних промислових альпіністів, що виконує будь-які висотні роботи для промислово-виробничих споруд та приватних будинків. За нашими плечима досвід десятків об’єктів різноманітного масштабу. Замовити любу з перелічених послуг ви можете за допомогою форми "Передзвоніть мені" або за вказаними телефонами.


Фото виконаних робіт
  • Монтажні роботи
  • Монтажні роботи
  • Монтажні роботи
  • Монтажні роботи
Супутні послуги
Монтаж та демонтаж металевих конструкцій, бетонних та цегляних споруд
Монтаж та демонтаж металевих конструкцій, бетонних та цегляних споруд

Будівництво промислових, виробничих та торгових приміщень потребує цілого ряду робіт по монтажу та демонтажу металевих конструкцій, бетонних та цегляних споруд на висоті.

детальніше
Монтаж вентильованих та скляних фасадів
Монтаж вентильованих та скляних фасадів

Однією з послуг, які надає компанія PTI є монтаж вентильованих скляних фасадів та навісних фасадних конструкцій.

детальніше
Монтаж банерів, рекламних вивісок та щитів, кабельного короба, кабелю
Монтаж банерів, рекламних вивісок та щитів, кабельного короба, кабелю

Монтаж рекламної продукції з великою інформаційною площею та кабельних систем для електропостачання, пожежогасіння, відеоспостереження – один з провідних напрямків у роботі нашої компанії.

детальніше
Монтаж системи танення снігу, снігозатримувачів, громозахисту
Монтаж системи танення снігу, снігозатримувачів, громозахисту

Спеціалісти компанії PTI здійснюють професійне облаштування дахів снігозатримувачами, монтаж систем танення снігу то організацію грозозахисних систем із заземлюючим контуром

детальніше
Монтаж лівнених систем та ринв
Монтаж лівнених систем та ринв

Спеціалісти PTI надають послуги з проектування та монтажу лівневих систем та ринв

детальніше