Логотип PTI
+38 (098) 284 02 07

Монтаж банерів, рекламних вивісок та щитів, кабельного короба, кабелю та систем відеоспостереження

Монтаж рекламної продукції з великою інформаційною площею та кабельних систем для електропостачання, пожежогасіння, відеоспостереження – один з провідних напрямків у роботі нашої компанії.

Монтаж банерів, розтяжок, брандмауерів, рекламних вивісок та щитів

Великі площі рекламних оголошень привертають велику увагу. Саме тому, надзвичайно ефективною є реклама на білбордах, банерах, брандмауерах, розтяжках. Оскільки ці конструкції мають бути доступними не лише пішоходам, але водіям автомобільного транспорту вони розміщуються на висоті.

Білборди – вздовж доріг, брандмауери – на фасадах будівель або над дорогою, розтяжки – на фасадах. Деякі з цих елементів потребують монтування на фасад додаткових конструкцій на які буде «натягуватися» розтяжка чи розміщуватися брандмауер. Увесь комплекс по кріпленню стабілізуючих конструкцій та, безпосередній монтаж рекламних вивісок любих видів виконує компанія PTI. Замовлення послуги – за телефонами на сайті.

Монтаж рекламних фрізів та вхідних груп

При створенні рекламних елементів для магазинів, торгових центрів, аптек та інших суб’єктів рекламні агентства використовують фрізи – надзвичайно довга та вузька консоль з назвою чи логотипом. Розміщується він на певній висоті для привернення уваги. Більш складним, але дієвим варіантом зовнішньої реклами є створення вхідних груп. Це комплекси перед входом в будівлю, що об’єднують у собі багато елементів – козирки, навіси, фрізи, арки, іноді флагштоки. Все це виглядає органічно і цілісно. Більшість елементів потребують кріплення на висоті. PTI надає послуги з монтажу вхідних груп. Деталі за контактними телефонами.

Монтаж кабельних коробів, кабелю та систем відеоспостереження і пожежозахисту

Впровадження нових систем електроживлення, пожежозахисту або систем відеоспостереження має на меті прокладання спеціальних канальних елементів, всередину яких укладається кабель. Найчастіше використовується пластиковий короб, позаяк він забезпечує естетичний вигляд та задовольняє вимоги пожежної безпеки. Прокладання коробу виконується шляхом його фіксування кріпильними елементами до стіни чи стелі. Всі роботи виконуються кваліфікованими монтажниками з сучасним інструментом, тому процес створення кабельної траси відбувається швидко.

При монтажі систем відеоспостереження та пожежозахисту додатково необхідно встановлювати відеокамери, датчики диму та тепла, а також кнопки аварійного попередження про пожежу. Роботи виконуються згідно проектної документації, що надає нам замовник. У випадках, коли проектом передбачений монтаж в альтернативних захисних елементах, таких як металевий рукав чи лотки, або гофрована труба – це не становить для нас ніякої складності. Ми виконаємо монтаж лотків, металорукава чи гофротруби так само, як і коробів.

Для отримання докладної інформації та безкоштовної консультації заповніть поля форми запиту "Передзвоніть мені" і ми самі перетелефонуємо вам.

Схожі послуги
Монтаж та демонтаж металевих конструкцій, бетонних та цегляних споруд
Монтаж та демонтаж металевих конструкцій, бетонних та цегляних споруд

Будівництво промислових, виробничих та торгових приміщень потребує цілого ряду робіт по монтажу та демонтажу металевих конструкцій, бетонних та цегляних споруд на висоті.

детальніше
Монтаж вентильованих та скляних фасадів
Монтаж вентильованих та скляних фасадів

Однією з послуг, які надає компанія PTI є монтаж вентильованих скляних фасадів та навісних фасадних конструкцій.

детальніше
Монтаж системи танення снігу, снігозатримувачів, громозахисту
Монтаж системи танення снігу, снігозатримувачів, громозахисту

Спеціалісти компанії PTI здійснюють професійне облаштування дахів снігозатримувачами, монтаж систем танення снігу то організацію грозозахисних систем із заземлюючим контуром

детальніше
Монтаж лівнених систем та ринв
Монтаж лівнених систем та ринв

Спеціалісти PTI надають послуги з проектування та монтажу лівневих систем та ринв

детальніше