Логотип PTI
+38 (098) 284 02 07

Монтаж лівневих систем та ринв

Сезонні дощі, характерні для території нашої країни у весняний та осінній періоди несуть собою додаткове навантаження на системи водовідведення та становлять загрозу затоплення присадибних дворів, майданчиків, робочих та навколоробочих зон на промислово-виробничих об’єктах. Спеціалісти PTI надають послуги з проектування та монтажу лівневих систем та ринв для відведення водяних потоків, що спричинені атмосферними опадами. Лівневі системи можуть проектуватися в різних варіаціях з урахуванням типу ґрунтів навколо будівлі, прогнозованого об’єму талих та дощових вод та інших показників.

В загальному випадку до системи водовідведення можуть входити наступні складові:

Водоприймальні воронки та дощоприймачі на дахах – конструкції, що приймають потік води та направляють його по водостокам вниз до лівневої каналізації.

Ринви – конструкції вздовж дахів, до яких стікає вода з поверхні і по яким спрямовується до водоприймальних воронок та дощоприймачів.

Труби лівневої системи – водостоки по яким вода спрямовується до дренажної ділянки або колектора (каналізаційного колодязя).

Дренажна ділянка – спеціальна влаштована гравійно-щебенева подушка, що забезпечує дренаж води в показниках, закладених проектом.

Колектор – альтернативний варіант дренажу, водоприймальний колодязь великого об’єму у який стікається вода і відводиться з нього в ґрунт або за допомогою викачки насосом.

Найбільш складним етапом є монтаж ринв та водовідводів по фасаду будівлі. Ці роботи необхідно проводити на висоті, при цьому забезпечити надійне і якісне фіксування елементів лівневої системи та необхідні кути нахилу для стікання води. Для того, щоб зменшити витрати на оренду спецтехніки для висотних робіт доцільно скористатися методом промальпу.

Промислові альпіністи PTI мають досвід монтажу лівневих каналізаційних систем на висоті, використовують лише спец обладнання та сучасні інструменти для швидкої інсталяції конструкцій системи.

Пам’ятайте, що для ефективного водовідведення талих і дощових вод і безпроблемної багаторічної експлуатації лівневих каналізаційних систем необхідне врахування багатьох факторів. Серед них тип ґрунту, кліматична зона і, відповідно, глибина промерзання ґрунту для цієї зони, середньомісячна норма опадів для кліматичної зони і, відповідно, певний об’єм води, що має відводитися. А також тип даху, площа його поверхні та багато менш значимих, але важливих показників. Саме тому організувати грамотно таку систему власними силами досить складно. В цьому випадку доцільно довіритись професіоналам с досвідом. Саме такими є спеціалісти компанії PTI.

Ми виконаємо розрахунок, монтаж висотних елементів лівневої системи – ринв, дощоприймачів та низинної частини (труби водовідводу, колектор, дренаж системи). Все що вам необхідно – зателефонувати до нашого офісу прямо зараз! Телефони вказані на сайті.

Фото виконаних робіт
  • Монтаж лівнених систем та ринв
  • Монтаж лівнених систем та ринв
  • Монтаж лівнених систем та ринв
  • Монтаж лівнених систем та ринв
Схожі послуги
Монтаж та демонтаж металевих конструкцій, бетонних та цегляних споруд
Монтаж та демонтаж металевих конструкцій, бетонних та цегляних споруд

Будівництво промислових, виробничих та торгових приміщень потребує цілого ряду робіт по монтажу та демонтажу металевих конструкцій, бетонних та цегляних споруд на висоті.

детальніше
Монтаж вентильованих та скляних фасадів
Монтаж вентильованих та скляних фасадів

Однією з послуг, які надає компанія PTI є монтаж вентильованих скляних фасадів та навісних фасадних конструкцій.

детальніше
Монтаж банерів, рекламних вивісок та щитів, кабельного короба, кабелю
Монтаж банерів, рекламних вивісок та щитів, кабельного короба, кабелю

Монтаж рекламної продукції з великою інформаційною площею та кабельних систем для електропостачання, пожежогасіння, відеоспостереження – один з провідних напрямків у роботі нашої компанії.

детальніше
Монтаж системи танення снігу, снігозатримувачів, громозахисту
Монтаж системи танення снігу, снігозатримувачів, громозахисту

Спеціалісти компанії PTI здійснюють професійне облаштування дахів снігозатримувачами, монтаж систем танення снігу то організацію грозозахисних систем із заземлюючим контуром

детальніше