Логотип PTI
+38 (098) 284 02 07

Монтаж системи танення снігу, снігозатримувачів, грозозахисту

Спеціалісти компанії PTI здійснюють професійне облаштування дахів снігозатримувачами, монтаж систем танення снігу то організацію грозозахисних систем із заземлюючим контуром.

Проектування та монтаж систем танення снігу

Накопичення снігу та утворення льодових мас у водостоках може призводити до пошкодження дахів, водовідвідних систем, утворення бурульок. Сніг який лежить на даху несе своєю масою додаткове навантаження, не передбачене проектними розрахунками. Якщо дах «холодний», тобто достатньо термічно ізольований, то тепло, що є всередині будинку не спричиняє танення снігу за від’ємної температури ззовні. Проте навіть у таких випадках ви не захищені від обледеніння даху та водостоків. Сонячні промені, що потрапляють на сніжні маси призводять до танення навіть при температурі -5 градусів. Сніг перетворюється на кірку льоду, а вода що потрапляє у ринви та водостоки може замерзати.

Щоб уникнути всіх перелічених проблем, необхідно облаштувати системи сніготанення. Ми рекомендуємо використання кабельних систем. До системи входять: нагрівальні провода – вони нагрівають поверхню по якій прокладені і забезпечують танення снігу; термодатчики – вони спрацьовують при заданій температурі для ввімкнення обігріву; блок управління – він здійснює автоматизоване управління запуском та відключенням системи; блок живлення – він живить систему електроенергією. Ми проводимо проектні розрахунки, підбір нагрівальних елементів та здійснюємо професійний монтаж систем сніготанення. Для замовлення звертайтесь за вказаними на сайті телефонами.

Монтаж снігозатримувачів

Скатні дахи на які укладено металочерепицю у якості покрівельного матеріалу мають одну характерну особливість. У зимовий період на них збираються сніжні маси, що можуть під дією ваги «зсковзувати» додолу. Це вкрай небезпечне явище, що замружує безпеці людей та предметам, що знаходяться в діапазоні ураження.

Компанія PTI пропонує вам ефективно вирішити цю проблему, шляхом монтажу снігозатримувачів. В залежності від типу вашого даху ми можемо встановити ґратчасті, пластинчаті або трубчаті затримувані. В окремих випадках можливе встановлення снігостопорів. Ми рекомендуємо використовувати комплексний захист вашого даху, шляхом суміщення системи сніготанення та снігозатримувачів. Це дозволить уникнути сходження сніжних мас і відвід води від танення снігу водостоками. Замовляйте професійний комплексний захист даху в PTI.

Монтаж грозозахисту

Ефективний захист людей та предметів від влучання блискавки забезпечує система грозозахисту. Спеціалісти нашої компанії рекомендують для приватних та невеликих споруд встановлювати системи пасивного грозозахисту, а для великих промислово-виробничих об’єктів системи активного грозозахисту.

Пасивні системи включають себе штир-блискавкоприймач, провідник струму та контур заземлення. Система працює за наступним механізмом – блискавка влучає в штир, а струм через провідник відводиться до контуру заземлення і відповідно потенціал розряду «гаситься».

Активні системи дозволяють перехоплювати розряди блискавки на основі визначення підвищеної іонізації повітря біля блискавко приймача, що є характерним для блискавки. Такі системи покривають значну площу, близько 100 метрів.

Щоб ви не обрали для захисту життя і здоров’я людей та безпеки майна, ми готові виконати проектування та монтаж систем грозозахисту.

Встановлення снігоутримувачів, систем сніготанення, грозозахисту можна замовити в один клік, заповнивши форму "Передзвоніть мені".

Схожі послуги
Монтаж та демонтаж металевих конструкцій, бетонних та цегляних споруд
Монтаж та демонтаж металевих конструкцій, бетонних та цегляних споруд

Будівництво промислових, виробничих та торгових приміщень потребує цілого ряду робіт по монтажу та демонтажу металевих конструкцій, бетонних та цегляних споруд на висоті.

детальніше
Монтаж вентильованих та скляних фасадів
Монтаж вентильованих та скляних фасадів

Однією з послуг, які надає компанія PTI є монтаж вентильованих скляних фасадів та навісних фасадних конструкцій.

детальніше
Монтаж банерів, рекламних вивісок та щитів, кабельного короба, кабелю
Монтаж банерів, рекламних вивісок та щитів, кабельного короба, кабелю

Монтаж рекламної продукції з великою інформаційною площею та кабельних систем для електропостачання, пожежогасіння, відеоспостереження – один з провідних напрямків у роботі нашої компанії.

детальніше
Монтаж лівнених систем та ринв
Монтаж лівнених систем та ринв

Спеціалісти PTI надають послуги з проектування та монтажу лівневих систем та ринв

детальніше