Логотип PTI
+38 (098) 284 02 07

Монтаж та демонтаж металевих конструкцій, бетонних та цегляних споруд

Будівництво промислових, виробничих та торгових приміщень потребує цілого ряду робіт по монтажу та демонтажу металевих конструкцій, бетонних та цегляних споруд на висоті. Понад те, в даних роботах виникає потреба, навіть при спорудженні приватних будинків та котеджів, що мають декількаповерхову структуру.

Монтаж та демонтаж металевих конструкцій

Робота по демонтажу металевих елементів має на меті зняття профільних елементів та спуск їх додолу на будівельний майданчик, а також розділення несучих конструкцій на окремі частини, придатні для наступного переміщення. Зняття профільних поверхонь відбувається за допомогою електричного інструменту. Для різки металоконструкцій використовується газовий різак.

Монтажні роботи, як неважко здогадатися, проводяться тими самими інструментами (також використовується електрозварювальний апарат). В цьому випадку суттєвою різницею є уміння чітко виконувати монтаж згідно проектних креслень, якісно та швидко. Компанія PTI виконує монтажно-демонтажні роботи з металоконструкціями будь-якої складності на висоті. Ми маємо необхідну кваліфікацію, використовуємо професійне альпіністське обладнання та сучасне обладнання – інверторні зварювальні апарати, газові міні-різаки, електроінструмент. Якщо ви плануєте будівництво з двома складовими – висотні роботи та металеві конструкції – звертаєтесь до нас.

Монтаж та демонтаж бетонних та цегляних споруд

Повний демонтаж бетонних, кам’яних і цегляних споруд зазвичай проводять за допомогою спеціальної техніки. Проте іноді виникає необхідність демонтажу висотної складової будівлі, або часткового розбирання споруди. В цьому випадку найефективнішим буде задіяти промислових альпіністів PTI.

Висотні роботи із спеціальним інструментом дають можливість швидко демонтувати бетонні та цегляні стіни, простінки та перекриття. У випадку монтажних робіт, альпініст виконує певні будівельні роботи. Відзначимо, що багаторічний досвід виконання робіт по реставрації фасадів, ремонту перекриттів, металоконструкцій, обслуговування промислово-виробничих і сільськогосподарських об’єктів дозволяє нам на високому кваліфікаційному рівні виконати такі будівничі роботи. Ми виконаємо укладання цегляних стін та простінків, бетонні роботи, монтаж декоративних кам’яних покриттів на фасади на висоті.

Незалежно від того, чи є ви власником приватного будинку чи компанією, що має на балансі промислові споруди – якщо вам потрібно провести монтаж чи демонтаж металевих, бетонних чи цегляних споруд і конструкцій – звертайтеся до професійних промислових альпіністів PTI. Вам лише варто заповнити поля у формі "Передзвоніть мені" і ми самі перетелефонуємо вам у зручний для вас час!

Схожі послуги
Монтаж вентильованих та скляних фасадів
Монтаж вентильованих та скляних фасадів

Однією з послуг, які надає компанія PTI є монтаж вентильованих скляних фасадів та навісних фасадних конструкцій.

детальніше
Монтаж банерів, рекламних вивісок та щитів, кабельного короба, кабелю
Монтаж банерів, рекламних вивісок та щитів, кабельного короба, кабелю

Монтаж рекламної продукції з великою інформаційною площею та кабельних систем для електропостачання, пожежогасіння, відеоспостереження – один з провідних напрямків у роботі нашої компанії.

детальніше
Монтаж системи танення снігу, снігозатримувачів, громозахисту
Монтаж системи танення снігу, снігозатримувачів, громозахисту

Спеціалісти компанії PTI здійснюють професійне облаштування дахів снігозатримувачами, монтаж систем танення снігу то організацію грозозахисних систем із заземлюючим контуром

детальніше
Монтаж лівнених систем та ринв
Монтаж лівнених систем та ринв

Спеціалісти PTI надають послуги з проектування та монтажу лівневих систем та ринв

детальніше