Логотип PTI
+38 (098) 284 02 07

Монтаж вентильованих та скляних фасадів

Однією з послуг, які надає компанія PTI є монтаж вентильованих скляних фасадів та навісних фасадних конструкцій.

Вентильовані скляні фасади набувають популярності на теренах нашої країни завдяки своєму естетично-презентабельному вигляді та можливості реалізовувати найрізноманітніші архітектурні варіації. Найчастіше вони використовуються для аеропортів, адміністративних будинків, торгових центрів. Вентильовані скляні фасади дозволяють створити комфортні умови для життєдіяльності людей всередині. Це забезпечується створенням певного рівня освітленості, температурних режимів, регулювання вологості та захисту від факторів зовнішнього середовища.

Вентильовані скляні фасади являють собою певний кокон для будівлі. Він кріпиться на певній відстані (0,5-0,8 м) від стін споруди, шляхом монтажу системного профілю та скла. Цей «другий» фасад може монтуватися на бетонні, кам’яні, цегляні конструкції, а також на , так званий, теплий профіль зі склопакетами. Тобто підходить як для старих будівель, так і для нещодавно зведених.

Вентильований скляний фасад захищає від атмосферних опадів, вітрової загрози та частково поглинає сонячне світло. Він складається з скляних панелей для лицьової частини та глухих панелей для бокових та тильних стін. За бажанням, замість глухих панелей можуть бути встановлені дзеркальні.

Переваги вентильованих скляних фасадів

Природна циркуляція повітря. За рахунок перепаду тиску та температури у проміжках між «першим» і «другим» фасадом відбувається природній обмін повітряних мас. Через спеціальні решітки свіже повітря потрапляє всередину будівлі.

Природна регуляція температурного режиму. За рахунок того, що сонячні промені потрапляють на одну частину фасаду, то нагріте повітря звідси переміщується в неосвітлену холодну частину. Таким чином будівля природно охолоджується і відпадає необхідність використання кондиціонерів.

Легке обслуговування. За рахунок зазору у 0,5-0,8 м між «першим» і «другим» фасадом обслуговуючий персонал має змогу вільно переміщатися і здійснювати прибирання зовнішніх скляних панелей.

Експлуатаційні характеристики. Вентильовані скляні фасади забезпечують теплоізоляцію, звукоізоляцію, довгий строк експлуатації та ошатний вигляд.

Можливі варіанти додаткового монтажу тепло- та звукоізолюючих матеріалів у проміжок між фасадами.

Усі роботи по облицюванню вентильованого скляного фасаду виконуються на висоті. Кваліфіковані альпіністи PTI оперативно та якісно виконають монтажні роботи такого типу фасаду. Для швидкого оформлення замовлення дзвоніть нам вже зараз!


Схожі послуги
Монтаж та демонтаж металевих конструкцій, бетонних та цегляних споруд
Монтаж та демонтаж металевих конструкцій, бетонних та цегляних споруд

Будівництво промислових, виробничих та торгових приміщень потребує цілого ряду робіт по монтажу та демонтажу металевих конструкцій, бетонних та цегляних споруд на висоті.

детальніше
Монтаж банерів, рекламних вивісок та щитів, кабельного короба, кабелю
Монтаж банерів, рекламних вивісок та щитів, кабельного короба, кабелю

Монтаж рекламної продукції з великою інформаційною площею та кабельних систем для електропостачання, пожежогасіння, відеоспостереження – один з провідних напрямків у роботі нашої компанії.

детальніше
Монтаж системи танення снігу, снігозатримувачів, громозахисту
Монтаж системи танення снігу, снігозатримувачів, громозахисту

Спеціалісти компанії PTI здійснюють професійне облаштування дахів снігозатримувачами, монтаж систем танення снігу то організацію грозозахисних систем із заземлюючим контуром

детальніше
Монтаж лівнених систем та ринв
Монтаж лівнених систем та ринв

Спеціалісти PTI надають послуги з проектування та монтажу лівневих систем та ринв

детальніше