Логотип PTI
+38 (098) 284 02 07

Обслуговування елеваторів, котелень, хлібокомбінатів, зерносховищ, лісгоспів, сільских господарств та інших промислових об’єктів

Промислові об’єкти в процесі експлуатації потребують технічного обслуговування, проведення поточних робіт та модернізації складових вузлів. Призначення промсистем настільки розмаїте, що послуг за цим напрямком існує велика кількість. Розглянемо детальніше, що ви можете отримати від компанії PTI.

Пожежозахисні роботи

Захист від пожеж металевих конструкцій забезпечую зменшення ступеню розжарювання металу в умовах пожежі і ризик деформації стає значно меншим. Здійснюється захист шляхом нанесення на метал теплоізоляційних екранів – спочатку наноситься розчин стійкий до температури, а поверх нього монтуються плити з мінвати, піску, вогнетривкого металу чи рідкого скла.

Також ми здійснюємо монтаж мереж слабкого струму для індикації пожежного стану.

Чищення та ремонт димових труб

Димові труби промислових об’єктів згідно стандартів, що діють в Україні відповідно до санітарних норм і правил (СНіП) періодично мають очищатися від осадів продуктів згорання (сажа, кіпоть). Адже при значному нашаруванні вони можуть спалахувати. Проведення таких робіт у високих циліндричних будовах з гладкою внутрішньою поверхнею можливе лише при залученні промислових альпіністів.

Ми проводимо 3 види чистки: механічна – з використанням ручних та електричних інструментів з абразивним покриттям; хімічна – із застосуванням хімічних розчинів, що допомагають розчиняти та полегшувати зняття продуктів згорання; та піскоструйна.

Ремонт димових труб включає в себе наступні роботи: ремонт або заміна східців драбини, ремонт ствола труби, ремонт електричних систем світлосигнальної площадки, фарбування труби, шпаклювання тріщин.

Висотні електромонтажні роботи та грозозахист

Прокладання кабелів по фасаду висотних промислових будівель можна виконати лише за допомогою спецтехніки або методом промальпу. Другий спосіб дозволить вам скоротити термін виконання робіт і їх вартість. Альпіністи PTI виконують монтаж відкритим (з використанням спеціальних кріплень) та закритим (у коробах, гофрованій трубці чи металорукаві) способами. В рамках робіт здійснюється монтаж зовнішнього освітлення, внутрішнього освітлення, підвід кабелів до електрощитів.

Крім цього ми виконуємо монтаж систем заземлення та грозозахисту по фасаду елеваторів, котелень, димоходів та інших промислових об’єктів. При монтажі грозозахисної системи ми встановлюємо штир грозозахисту та прокладаємо систему громовідводу (металеві полоси, катанки або троси).

Системи вентиляції та кондиціонування

Системи вентиляції є життєво важливими артеріями для промислових об’єктів. Переважно, монтаж здійснюється по фасаду будівлі та даховому перекриттю. Ефективно і швидко виконати роботи можна методом промислового альпінізму. Роботи охоплюють весь спектр необхідних монтажно-кріпильних робіт. А саме: монтаж систем вентиляції загального обміну; монтаж систем димовидалення; штробування під системи вентиляції; встановлення кондиціонерів, вентиляторів та козирків для них; встановлення фільтрів, шумових глушників, повітряних нагрівачів, регулювальних та розподільчих механізмів.

Монтаж та демонтаж водостоків та трубопроводів

При спорудження нових будівель або у межах ремонтних робіт досить часто виникає потреба у монтажі систем водовідведення. Альпіністи PTI проводять встановлення кронштейнів та водостічних жолобів.

Технологічні трубопроводи використовуються для транспортування рідких або газоподібних речовин при промисловому виробництві. Найчастіше це системи вентиляції та подачі повітря у виробничих цехах, елеваторах, комбінатах та сховищах. Монтаж трубопроводів по фасаду будівлі та даховим конструкціям швидко виконати можна методом промальпу. У багатьох випадках навіть застосування спецтехніки не може вдовольнити умови виконання робіт. Тому, якщо вам потрібно здійснити монтаж трубопроводів будь-якої конфігурації, завертайтеся за телефонами на сайті.

Чистка та ремонт силосів і резервуарів

Ми виконуємо чистку бункерів з пласкими стінами, гнучких бункерів, круглих бункерів, сферичних, циліндричних резервуарів та силосних ям. В рамках обслуговування можливий ремонт силосних ям, опорних конструкцій бункерів, фасадних драбин, труб для завантаження матеріалу.

Висотне зварювання на промислових і сільськогосподарських об’єктах.

Будівлі промислово-виробничих та сільськогосподарських об’єктів плануються з метою забезпечення максимальної ефективності виробничих потужностей. Обслуговування ж їх хоча і є на чільному місці, проте лише забезпечують виконання спорудами своїх прямих завдань. Саме тому проводити ремонтні роботи, завдання з технічного обслуговування досить складно.

Будівлі високі, з мінімальними умовами для виконання технічних операцій, часто циліндричних, сферичних, похилих форм. Саме тому для проведення ремонту металевих вузлів та конструкцій, для підсилення каркасів, монтажу додаткових систем (вентиляції, трубопроводи, відеонагляд) необхідно проводити зварювальні роботи на висоті.

Швидко і надійно виконати роботи можуть промислові альпіністи на професійному спорядженні з сучасними малогабаритними зварювальними апаратами, міні-різаками та іншим інструментом. Досвід зварювальних робіт дозволяє гарантувати якість виконання, а навики промальпу оперативність.

Якщо вашій компанії необхідне обслуговування чи ремонт промислових, сільськогосподарських, виробничих об’єктів на висоті вам не обійтися без промислових альпіністів. Ми працюємо з будь-якими спорудами і будівлями, любої форми, конфігурації та висоти. Від цементних заводів, бункерів, елеваторів до лісгоспів, хлібокомбінатів та заготівельних складів. За будь-якими питаннями звертайтеся по телефонам, що вказані на сайті.