Логотип PTI
+38 (098) 284 02 07

Піскоструйка та гідроочистка

Виконання якісного фарбування будівель та конструкцій на висоті напряму залежить від підготовки поверхні. Очищення від старої фарби, штукатурки, побілки, іржі, висолів, помивка та знежирення забезпечують високу адгезію лакофарбових та білильних розчинів.

Піскоструйна обробка дозволяє найефективніше виконати очисні заходи. Її суть полягає у подачі піску під великим тиском через спеціальне обладнання на поверхню, що обробляється.

В залежності від об’єктів ми виконуємо два принципово різних види піскоструйної очистки – суха та волога. Суха обробка використовується при роботі з кам’яними, цегляними та металевими поверхнями. Вона супроводжується створенням пилової завіси. За необхідності більш акуратних робіт на об’єкті використовується волога обробка (гідроочистка), коли абразивна складова розбавляється водою. Піскоструйна обробка передує антикорозійному покриттю.

Де застосовується піскоструйна обробка

 • Для залізничних, автомобільних, морських та річкових мостів.
 • Для фасадів та дахів промислово-виробничих приміщень.
 • Для цистерн, резервуарів, водонапірних башт.
 • Для гідроспоруд – дамб, шлюзів.
 • Для трубопроводів, газосховищ, газопроводів.
 • Для інших металевих та кам’яних конструкцій і споруд.

Піскоструйна обробка на висоті

Фасади будівель, дахи, металеві конструкції, стіни, трубопроводи та інші об’єкти знаходяться на суттєвому віддаленні від поверхні землі. Для виконання складних технологічних робіт з спеціальним обладнанням необхідні професійні альпіністи.

Компанія PTI має у своєму штаті сертифікованих досвідчених промислових альпіністів, що якісно та швидко проведуть робот із піскоструйної та гідроочистки з дотриманням усіх заходів безпеки. Окрім цього, ми надаємо послуги з фарбування, обробки різноманітними розчинами, зварювання конструкцій на висоті, фасадні та покрівельні монтажні і демонтажні роботи.

Всі роботи проводяться у три етапи: аудит об’єкту і підготовка до роботи, безпосередня очистка, прибирання зони робіт. Ми суворо дотримуємося технології холодної абразивної обробки, завдяки чому покриття поверхні слугуватиме довше і ви матимете змогу зекономити кошти на поточному обслуговуванні та періодичних ремонтах.

Вигоди співпраці з PTI

 • Висотні роботи від сертифікованих працівників.
 • Ви не потребуєте оренди спорядження та інструменту.
 • Ми використовуємо професійне піскоструйне обладнання.
 • Можливість комплексних робіт – фарбування, зварювальні роботи, монтажно-демонтажні роботи.
 • Працюємо як з юридичними, так і з фізичними особами.

Вартість піскоструйної та гідроочистки залежить від типу поверхні, її поточного стану, особливостей об’єкту. Тому остаточну ціну коректно називати після аудиту. Поза тим, наші менеджери нададуть вичерпну відповідь на всі ваші питання. За деталями телефонуйте нам по телефону +380(97)-744-08-55, або залиште свої дані у формі "Передзвоніть мені"