Логотип PTI
+38 (098) 284 02 07

Покрівельні роботи пласких дахів

Для забезпечення герметичності дахового покриття і захисту помешкань від протікання води, що попадає на нього під час опадів необхідно своєчасно укривати дах спеціальними матеріалами. Перед початком виконання покрівельних робіт постає два основних питання. Це монтаж нової покрівлі, чи ремонт старої. В залежності від цього визначаються роботи, які потрібно виконати при накритті покрівельним матеріалом плоских дахах.

Для монтажу нової та ремонту старої покрівлі використовуються м'які матеріали, об’єднані в поняття - єврорубероїд. Даний покрівельний матеріал представлений на ринку різними виробниками та характеристиками. Ми радо проконсультуємо вас щодо переваг кожного бренду.

Для того щоб дізнатися, як правильно перекрити дах, можна звернутися за порадами до наших фахівців. Будь-які роботи з монтажу рулонної покрівлі починаються з обстеження покрівлі. Наші працівники перевіряють і визначають ухили для стоку води, чи правильно здійснено монтаж зливної системи, визначають ступінь зносу старої покрівлі. Також обов’язково допоможуть розрахувати необхідну кількість матеріалу та шарів для монтажу покрівлі. Усі розрахунки ми виконуємо, щоб забезпечити максимальну ефективність та довгий строк служби покриття за доступними цінами.

Перед укладання покрівельного матеріалу поверхня даху очищається від сміття та пилу. Основа знежирюється і підготовлюється до кращої адгезії шляхом нанесення бітумного праймера ручним чи механічним інструментом. Одночасно з ґрунтувальними роботами виконується нарізка деформаційних швів по стяжці, що згладжують вплив перепадів температур на матеріали. Роботи проводяться від нижньої ділянки даху, де встановлена лівнева система.

Мінімально необхідними є два шари рулонного покривного матеріалу. Перший слугує в якості підложки, верхній шар безпосередньо захищає дах від впливу атмосферних явищ. Для більшої стійкості верхнє покриття йде з гранітною посипкою. Єврорубероїд укладається таким чином, щоб перекрити стики нижнього шару. Це забезпечить довгий строк служби покриття даху.

Всі роботи виконуються з застосуванням газового паяльника, згідно з рекомендацій та стандартів при накритті плаского даху покрівельними матеріалами.

Спеціалісти компанії PTI мають чималий досвід з розробки проектів перекриття дахів, проведення покрівельних робіт, реставрації покрівлі. Ми допоможемо вам підібрати необхідні матеріали, можемо організувати доставку їх на об’єкт. Для уточнення деталей та консультації залиште заявку у формі "Передзвоніть мені".


Фото виконаних робіт
  • Покрівельні роботи плоских дахів
  • Покрівельні роботи плоских дахів
  • Покрівельні роботи плоских дахів
  • Покрівельні роботи плоских дахів
  • Покрівельні роботи плоских дахів
  • Покрівельні роботи плоских дахів
  • Покрівельні роботи плоских дахів
Схожі послуги
Покрівельні роботи скатних дахів
Покрівельні роботи скатних дахів

Наші спеціалісти зможуть надати кваліфіковану допомогу при виборі матеріалів, розробці проектів.

детальніше
Покрівля ПВХ мембранами
Покрівля ПВХ мембранами

Одним з видів сучасного варіанту покрівлі дахів великих промислових та виробничих об’єктів є ПВХ мембрани.

детальніше