Логотип PTI
+38 (098) 284 02 07

Покрівля ПВХ мембранами

Одним з видів сучасного варіанту покрівлі дахів великих промислових та виробничих об’єктів є ПВХ мембрани. Це інноваційний метод, що порівняно нещодавно з’явився у будівничій сфері. Він полягає у накритті даху утеплюючими матеріалами та «дихаючій консервації» мембраною теплоізоляту. Отже схема такого покриття виглядає наступним чином:

 1. Першим шаром виступає саме первинне покриття даху (наприклад, металопрофіль). Проводиться очистка даху від сторонніх предметів, бруду та пилу.
 2. Другий шар – пароізоляційна плівка, що захищає від утворення конденсату всередині теплоізоляту.
 3. Третім укладається утеплюючий шар. Він складається з двох компонентів. Найчастіше, нижнім ми укладаємо мінеральну вату , верхнім - плити пінополістиролу високої щільності (або мінвата високої щільності).
 4. Наступний шар – це геотекстильний матеріал для забезпечення якісного дренажного ефекту.
 5. І насамкінець укладається, безпосередньо, сама ПВХ мембрана.

Переваги ПВХ мембрани

 • Механічна та хімічна стійкість.
 • Підвищена герметичність.
 • Стійкість до загорань, пожежобезпечність.
 • Висока герметичність.
 • Нескладна технологія укладання.
 • Доступна вартість матеріалу.
 • Естетичний вигляд покриття.

Дотримання такої технології дає можливість вирішити одразу декілька завдань. По-перше, дах стає теплоізольований і допомагає зберігати тепло, а отже ви отримуєте енергоефективне рішення. По-друге, ПВХ мембрана виконує роль гідроізоляції. І, нарешті, важливим є те, що мембрана виконує роль своєрідного клапану, тобто вона пропускає пар з приміщення назовні, але не вбирає у себе вологу з нього.

Технологія досить гнучка і підходить як для пласких дахів, так і для скатних. Важливим моментом є стикування полотен ПВХ мембран. Якщо дана операція виконана не якісно, під питанням опиняється ефективність всієї системи. Для виконання якісного з’єднання полотен необхідний спеціальний паяльний пристрій з наддувом гарячого повітря. Спеціалісти компанії PTI використовують професійний інструмент під час виконання робіт. Дотримання технології та використання профобладнання помножене на досвід з укладання покрівель з ПВХ мембранами дозволить вам отримати якісний «дах під ключ».

Всі роботу по монтажу необхідно проводити на висоті. І якщо з пласким дахом все просто, то зі скатними і складних конфігурацій все складніше.

Для проведення робіт необхідний досвід висотних робіт. Спеціалісти PTI є професійними промисловими альпіністами, тому у вас не виникне зайвих труднощів. Ще раз наголошуємо, що ви, фактично, отримуєте «дах під ключ». Якщо ви готові йти у ногу з сучасними технологіями з максимальною енергоефективністю, телефонуйте вже зараз за телефонами вказаними на сайті.


Схожі послуги
Покрівельні роботи скатних дахів
Покрівельні роботи скатних дахів

Наші спеціалісти зможуть надати кваліфіковану допомогу при виборі матеріалів, розробці проектів.

детальніше
Покрівельні роботи плоских дахів
Покрівельні роботи плоских дахів

Для того щоб дізнатися, як правильно перекрити дах, можна звернутися за порадами до наших фахівців

детальніше