Логотип PTI
+38 (098) 284 02 07

Спеціалізовані роботи на висоті

Потреба в спеціалізованих висотних роботах виникає як на промислово-виробничих, торговельних , складських об’єктах, так і для приватних будинків та котеджів. Спектр таких робіт настільки широкий, що, можливо, не всі ви змогли знайти в послугах на сайті. Проте, це зовсім не означає, що вони не доступні. Підкреслюємо, що компанія PTI виконує будь-які види висотних операцій методом промислового альпінізму. Деякі з них ми окреслимо нижче.

Підйом і спуск вантажів

Проблема підйому чи спуску вантажів постає у випадках крихкості, негабаритності об’єкту, неможливості його пронести у приміщення через двері. Це можуть бити меблі, офісна техніка тощо. Для промислових об’єктів можуть бути конструкції та деталі. Підйом здійснюється з допомогою професійного обладнання, з системою противаги. Спуск та підйом методом промальпу дозволяє значно дешевше, аніж з залученням техніки здійснити доставку вантажів.

Чистка снігу і зняття бурульок

Суттєвого клопоту в процесі експлуатації будівель в зимовий сезон завдають снігові маси на дахах та льодяні бурульки. Адже вони становлять небезпеку для персоналу підприємств, жильців будинків і несуть додаткове навантаження на дахові та водостічні конструкції. Ми рекомендуємо сучаний спосіб вирішення цих проблем, а саме – встановлення систем сніготанення та антиобледеніння. Вони в автоматизованому режимі, без втручання обслуговуючого персоналу забезпечують танення снігу та його відвід ринво-водостічною системою. Якщо ж ви не маєте змоги чи бажання інвестувати в технологічне вдосконалення дахових конструкцій та лівневих систем, ми можемо запропонувати вам обслуговування даху у зимовий період. У випадку потреби, альпіністи PTI здійснять ручну чистку даху від снігу та знімуть бурульки.

Заміна освітлення

Сучасні торгівельні та розважальні комплекси обладнуються тисячами елементів освітлення. Більшість з них монтують ззовні на висоті для доброго огляду пішоходами та водіями автотранспорту. Саме тому обслуговування, у випадку виходу зі строю елементів освітлення ускладнене. Схожа проблема виникає і на промислово-виробничих об’єктах, цехах та складах – лампи та прожектори освітлення розташовані високо під стелею. Швидке та доступне вирішення проблем з джерелом світла – це замовлення послуг альпіністів. Заміна освітлення в PTI – це професійне обладнання, досвід висотних робіт та знання з електротехніки. Замовлення за телефоном – +380(97)-744-08-55.

Монтаж новорічних прикрас

Новорічно-різдвяні свята – це прекрасна можливість підвищити рівень продажу своєї продукції. Це стосується не лише маркетингових заходів та проведення акцій. Звернути увагу на вашу будівлю (офіс, торговельний центр) і подарувати своїм клієнтам святковий настрій можна за допомогою новорічних прикрас. Компанія PTI виконує монтаж гірлянд, різноманітних прикрас, новорічних банерів на фасадах будівель, по периметру даху, на великих новорічних ялинках. Усі монтажні роботи виконуються методом промальпу, сертифікованими альпіністами на професійному спорядженні.

Якщо вам необхідно виконати будь-які монтажно-демонтажні, підйомні роботи на висоті, виконати обслуговування дахових конструкцій в любому масштабі – телефонуйте нам вже зараз!