Логотип PTI
+38 (098) 284 02 07

Зварювальні роботи на висоті

Зварювальні роботи у якості методу з’єднання металевих конструкцій є незамінними при високих темпах зведення будівель. Компанія PTI надає послуги зварювання методом промислового альпінізму.

Складність виконання роботи на висоті обумовлена підвищеними вимогами до безпеки життя та здоров’я людей на будівництві, а також цілісності майна в межах проведення зварювання. Виконання таких робіт методом промальпу дозволяє зекономити кошти на спецтехніці та оренді будівельного риштування. Про скорочення часу не варто й говорити через очевидність цього факту.

Саме тому зварювання на висоті є одним з найбільш дешевих способів ремонту, монтажу та підсилення металоконструкцій.

Коли застосовується зварювання на висоті

  • Монтаж металевих конструкцій.
  • Підсилення металоконструкцій.
  • Ремонт пошкоджень фасадів та конструкцій.
  • Ремонт сталевих вузлів та комплектуючих обладнання.
  • Монтаж драбин для водонапірних башт, вишок, димоходів.
  • Монтаж пожежних драбин.
  • Зборка дахових конструкцій.
  • Встановлення грозозахисту.
  • Встановлення та ремонт рекламних конструкцій.

Суттєвою перевагою зварювання методом промальпу є можливість оперативно, «на місці» вирішити питання з’єднання конструктивних елементів. Іноді виникають технологічні моменти, які не враховані на проектувальному етапі. Висотники мають можливість оперативно вирішити дані питання, користуючись власним досвідом, знаннями і компетенцією. Ще одним варіантом такого швидкого вирішення є ті випадки, коли простота конструкції не вимагає попередніх інженерних розрахунків і спеціаліст на місці виконує зварювальні роботи елементів.

Ми виконуємо зварювання труб, швелерів, кутників, листів, решіток. Компанія PTI суворо дотримується всіх правил безпеки на висоті і при зварювальних роботах. Ми – надійний партнер.

Усі роботи проводяться сертифікованими електрогазозварювальниками з досвідом. Сучасне обладнання дозволяє виконувати роботу в промислових об’ємах. Адже ми використовуємо компактні, легкі і високопродуктивні установки для електричного зварювання та міні-різаки газового типу.

Вартість зварювальних робіт методом промальпу, залежить від висоти об’єкту, його складності, вимогам до зварних швів, додаткових послуг по антикорозійній обробці тощо. Тому точну ціну наші спеціалісти зможуть визначити після візуального огляду об’єкту та визначення вимог. Для уточнення деталей та базової ціни ви можете зателефонувати нам по телефону +380(97)-744-08-55, або залишити свій номер телефону у формі "Передзвоніть мені".